close
loading

Co możesz zyskać?

SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ

Sprawdź co mówią o nas inni!

OPINIE

Najczęściej zadawane pytania

PYTANIA

Skontaktuj się z nami już dziś!

Dlaczego to robimy?

Dlaczego to robimy? Gdzie są „haczyki”? Te pytania słyszymy najczęściej. Nie ukrywamy natomiast, że jest to nasz pomysł na biznes. Mamy pod tym kątem zarejestrowaną działalność i w pełni legalnie się z tego rozliczamy.

 

Ale skąd tu zysk? Odświeżając mieszkanie i kupując nowe meble podnosimy standard pokoi. Ponadto bazując na naszym doświadczeniu wiemy jak podkreślić istniejące atuty mieszkania oraz stworzyć nowe. Mamy też doświadczenie w odpowiednim reklamowaniu mieszkań. To wszystko tworzy nas zysk. Co najważniejsze nie pochodzi on od Ciebie tylko od najemców.

 

Dokładny opis tego co można zrobić w danym przypadku zawsze podajemy na spotkaniach na żywo z racji tego, że każde mieszkanie jest inne i można zrobić z nim różne rzeczy.

 

 

 

Jakie są "haczyki"?

 

Zastanawiając się jak odpowiedzieć na to pytanie znaleźliśmy kilka powodów dla których ten sposób działalności jest trudny. To są takie nasze „haczyki”, przez które ten biznes jest jeszcze mało rozpowszechniony i przez co może budzić nieufność. Postanowiliśmy podzielić się nimi z wami:

 

1.Mała rozpoznawalność – cały model na zachodzie jest bardzo popularny. Natomiast do Polski dopiero wchodzi i jeszcze mało osób o nim słyszało. Przez to niektórzy automatycznie biorą takie działanie za oszustwo

 

2.Agencja nieruchomości – wiele osób jest zrażonych do działania tychże biur. Nie chcą płacić prowizji i wolą samemu wynająć mieszkanie. O ile tego sposobu działania nie chcemy osądzać, o tyle często nasza działalność jest natychmiast klasyfikowana jako biuro nieruchomości, przez co zanim zdążymy wytłumaczyć o co chodzi, zostajemy od razu zbywani

 

3.Obawy przed nowością – często przyzwyczajamy się do starych rzeczy i zachowań tylko dlatego, że kiedyś działały. Może być tak, że nawet teraz też działają. Jednak wiele osób nie chce nic zmieniać przed obawą, że nowe będzie gorsze. Dlatego naszą misją jest dokładne tłumaczenie na czym wszystko polega oraz tym że w takim modelu zyskują obie strony.

 

Jeśli masz jeszcze jakieś wątpliwości, zajrzyj proszę do zakładki „Pytania” gdzie zebraliśmy najczęściej spotykane pytania. Jeśli natomiast nie ma tam odpowiedzi na to co chciałeś się dowiedzieć to zadzwoń lub napisz do nas! Obiecujemy, że rozmowa nie będzie zobowiązująca i nie będziesz musiał podejmować podczas niej żadnych decyzji – na to jeszcze przyjdzie czas gdy już zdecydujesz, że „to jest to”. Naszym zadaniem jest jak najlepsze wytłumaczenie całego tematu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Znalezione obrazy dla zapytania pytajnik nieruchomości

 

 

 

 

 

 

 

Text...

Adres E-mail:                                                                                                                                                                                                Telefon:

​kontakt@spokojnynajem.pl                                                                                                                                                                                                                             735 145 557                                                                                                    mail