close
loading

Co możesz zyskać?

SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ

Sprawdź co mówią o nas inni!

OPINIE

Najczęściej zadawane pytania

PYTANIA

Skontaktuj się z nami już dziś!

Jak to wygląda?

Najlepiej będzie jak opiszę to na przykładzie naszego pierwszego projektu

 

     Z Darkiem znaliśmy się jeszcze od liceum. Na studiach również staraliśmy się utrzymywać kontakt, chociaż było to trudniejsze, ponieważ Darek przeprowadził się na drugi koniec miasta. Dostał tam mieszkanie po dziadku. Mimo że nie było w najlepszym stanie, to i tak było dla niego wygodniejszym rozwiązaniem niż mieszkanie w akademiku.

 

     Jednak już na drugim roku studiów dostał ofertę pracy w Anglii. Po wielu wątpliwościach postanowił z niej skorzystać i wyjechał. Jednak wtedy powstał problem z mieszkaniem. Nie dość, że nie dostawał za nie pieniędzy, to jeszcze musiał opłacać czynsz.

 

    Darek nie miał czasu ani możliwości, żeby się nim samemu zająć. Z tego powodu sprzedaż mieszkania nie wchodziła w grę. Podobnie wynajem. Powierzenie tego agencji nieruchomości wiązało się również z poświęceniem na to czasu a także pieniędzy. Tym bardziej, że Darek potrzebował kogoś kto się zajmie całością i będzie pilnował mieszkania a nie tylko znajdzie najemcę.

 

   Przez wzgląd na naszą długą znajomość zaproponowałem, że mogę się wszystkim zająć. Żeby wszystko było zgodne z prawem, podpisaliśmy z Darkiem umowę, według której wynajmowałem od niego mieszkanie na najbliższe 2 lata.

 

    Od razu wziąłem się do pracy i samemu odmalowałem wszystkie ściany, naprawiłem i odświeżyłem meble a także posprzątałem każdy pokój. Jednak nie rozwiązało to problemu braku najemców. Mieszkanie było duże, a takich mało kto potrzebuje. Moje ogłoszenia widniały na wszystkich portalach przez długi czas bez żadnego efektu.  

 

    Wtedy spróbowałem czegoś innego – podzieliłem je na pokoje i zacząłem wynajmować oddzielnie. Należy jednak wspomnieć, że takie rozwiązanie powoduje kilka razy więcej problemów – każdy lokator to nowa umowa, nowy termin płatności do pilnowania i potencjalne nowe problemy. Pomijając już fakt, że praktycznie zamieszkałem w tym mieszkaniu ze względu na częste wizyty potencjalnych najemców.

 

    Jednak się udało! Po kilkunastu dniach znalazłem odpowiednich najemców. Od tego momentu miałem więcej wolnego czasu, chociaż dalej musiałem odwiedzać mieszkanie i rozwiązywać sprawy z nim związane jak odbieranie korespondencji Darka, problemy najemców czy ewentualne rozmowy z sąsiadami.

 

     Gdy powiedziałem Darkowi o tym jak to rozwiązałem był mi bardzo wdzięczny. Co więcej, zamierza wrócić do Polski, ale nawet nie chce słuchać o tym, żeby samodzielnie zajmować się mieszkaniem. Powiedział, że dzięki temu co robię zapomniał o wszystkich problemach z nim związanych i nie chce wracać do miejsca, w którym mieszkanie zamiast być inwestycją było tylko problemem.

 

     Wtedy postanowiłem spróbować tego na większą skalę i wraz z przyjacielem otworzyłem Spokojny Najem. Okazało się, że doświadczenie zdobyte na mieszkaniu Darka sprawiło, że mogę jeszcze skuteczniej pomagać właścicielom mieszkań. Do tego obmyśliłem takie rozwiązania, dzięki którym mogę to robić bez ŻADNEJ OPŁATY od właścicieli a i tak będzie mi się to opłacać. W ten sposób korzysta każda ze stron.

 

Co się zmieniło?

     Obecnie prace związane z odświeżaniem mieszkania są realizowane przez profesjonalną firmę remontową. Do tego meble wymieniamy na zupełnie nowe. A najważniejsze jest to, że liczba zadowolonych klientów stale rośnie, a my możemy pomagać jeszcze większej ilości osób.

 

Brzmi znajomo?

     Czy historia Darka kojarzy Ci się z Twoją sytuacją? Może nie mieszkasz za granicą, może nie masz bardzo dużego mieszkania, ale czy jest choć jedna rzecz, która stanowi dla Ciebie problem? Jeśli tak to nic złego – ponad 90% właścicieli wynajmowanych mieszkań przyznało, że choć raz zdarzył im się problem z wynajmem mieszkania. Co więcej – zdecydowanej większości tych problemów można było uniknąć.

 

     A jak jest u Ciebie? Chciałbyś zapomnieć o poświęcaniu czasu na pokazywanie i reklamowanie mieszkania? A może marzysz o wymianie mebli i odświeżeniu mieszkania, ale nie masz możliwości się tym zająć? Każda sytuacja jest inna, więc nie chcę generalizować, ale zachęcam Cię do odwiedzenia zakładki „Korzyści”, żeby zobaczyć co możesz zyskać. Podobnie jak Darek Ty też możesz cieszyć się Spokojnym Najmem i to już dziś!

Adres E-mail:                                                                                                                                                                                                Telefon:

​kontakt@spokojnynajem.pl                                                                                                                                                                                                                             735 145 557                                                                                                    mail