close
loading

Co możesz zyskać?

SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ

Sprawdź co mówią o nas inni!

OPINIE

Najczęściej zadawane pytania

PYTANIA

Skontaktuj się z nami już dziś!

Pytania

Chciałbyś skorzystać z naszych usług, ale masz pytania?

 

Zapraszamy do zapoznania się z najczęściej spotykanymi wątpliwościami. Jeśli jednak nie znajdziesz tutaj odpowiedzi których szukasz, to skontaktuj się z nami a wszystko wyjaśnimy!

 

Obawiam się tego, że nie wiem kto będzie tam mieszkał.

Jeśli obawiasz się tego kto tam będzie mieszkał to już tłumaczymy. Każdy potencjalny najemca jest przez nas sprawdzany na kilka sposobów. Sprawdzamy jego miejsce pracy, poprzednie miejsce zamieszkania (oraz kontakt do właściciela jeżeli mieszkanie wynajmował) a do tego pobieramy kaucję. Poza tym mamy umowy skonsultowane z prawnikami, które wykluczają jakiekolwiek nieuczciwe działania najemcy.

 

Obawiam się, zniszczenia mojego mieszkania.

Jak pisaliśmy wyżej, każdy najemca jest przez nas weryfikowany. Ogranicza to praktycznie do zera jakiekolwiek celowe zniszczenia. Jednak wiemy że w życiu jest różnie. Dlatego w umowie jest zawarty zapis, że po zakończeniu jej trwania oddajemy mieszkanie w stanie co najmniej tak dobrym jak na początku umowy. Dzięki temu masz pewność, że co by się nie działo to mieszkanie cały czas będzie w jak najlepszym stanie.

 

W jakich miastach działacie?

Początek naszej działalności oraz jej główne działania mają miejsce w Warszawie. Natomiast z czasem myślimy o rozszerzeniu naszej działalności również na inne miasta w całej Polsce. Więc jeśli masz problem z najmem mieszkania, a nie jesteś z Warszawy to skontaktuj się z nami i coś wymyślimy.

 

Czy mogę odwiedzać swoje mieszkanie?

Jeśli z jakiegoś powodu uznasz, że chcesz odwiedzić swoje mieszkanie to oczywiście możesz to zrobić. To jest ciągle Twoja własność. Jedynie prosilibyśmy o wcześniejsze uprzedzenie, żebyśmy mogli sprawdzić czy któryś z lokatorów jest w mieszkaniu. Jednocześnie dobrze byłoby zachować przy tym umiar, żeby najemcy mieli spokój i współpracowali z nami jak najdłużej.

 

Co jeśli zechcę sprzedać swoje mieszkanie podczas trwania umowy?

Oczywiście nie będziemy tego utrudniać. Co więcej, sami będziemy pierwszymi chętnymi do kupienia lokalu, którym przecież już i tak się zajmujemy więc znamy go od podszewki. Pomożemy też przygotować odpowiednie dokumenty i przeprowadzić cały proces.

 

Co się dzieje po zakończeniu umowy?

Przede wszystkim spotykamy się i rozmawiamy. Chętnie wymienimy się uwagami i zdecydujemy czy chcemy współpracować dalej czy na tym etapie nasze drogi z jakiegoś powodu się rozejdą.

 

Co z mieszkaniem po zakończeniu umowy?

Jeżeli spodobają Ci się nasze zmiany, to zostawimy je i nic nie będziemy ruszać. Przykładowe zdjęcia jak wyglądają mieszkania po naszym wejściu można znaleźć w zakładce „Realizacje”. Natomiast jeśli z jakiegoś powodu nie spodoba Ci się to co zrobiliśmy, to całość sprowadzimy do pierwotnego stanu na nasz koszt. Jednocześnie o ile zechcesz to kupione przez nas meble zostaną u Ciebie nawet jeśli nie będziemy kontynuować współpracy.

 

Z przyczyn losowych musimy rozwiązać umowę, co wtedy?

Wszyscy jesteśmy ludźmi i wiemy, że w życiu jest różnie. Każda sytuacja jest inna, więc ciężko nam opisywać każdą ewentualność. Jednak w każdej sytuacji najważniejsza jest komunikacja i dlatego gdyby coś się stało prosimy o kontakt a razem na pewno wymyślimy rozwiązanie, które będzie satysfakcjonujące dla obu stron.

 

Co jeśli nie znajdziecie żadnego najemcy?

Wtedy będziemy musieli podwoić swoje wysiłki :) Natomiast Twojej sytuacji to absolutnie nie zmienia bo płacimy i tak bezpośrednio my.

 

Chcę skorzystać z waszej oferty. Jak wygląda współpraca krok po kroku?

Na początek zadzwoń do nas lub skontaktuj się mailowo bądź przez formularz kontaktowy. Wtedy porozmawiamy i wytłumaczymy wszystkie wątpliwości. Następnie umówimy się na spotkanie, gdzie dokładnie pokażemy Ci co możemy zrobić oraz jak my to widzimy. Jeśli wszystko Ci się spodoba to podpisujemy umowę i od razu bierzemy się do działania. Jeśli nie to będziemy starali się rozwiązać problemy lub rozstaniemy się bez żadnego naciskania.

 

Adres E-mail:                                                                                                                                                                                                Telefon:

​kontakt@spokojnynajem.pl                                                                                                                                                                                                                             735 145 557                                                                                                    mail